Obrázek uživatele Chiisai

Ohlédnutí za PGF 2012

UF!

Asi tak by se daly shrnout naše momentální pocity. PragoFFest 2012 jsme úspěšně přežili, následky na zdraví či psychické újmy nepočítaje. :-) Poznali jsme mnoho nových lidí, vyslechli jsme desítky hodin programu a snad se zapsali do povědomí fanouškovské obce. Uvidíme, jak dlouho tam zůstanem, snad dlouho.

Souhrnně hrneme informace

Netvrdíme, že jsme profesionálové, ale když něco děláme, snažíme se o co nejlepší výsledek. Můžeme se vztyčenou hlavou a hrdým pohledem říct, že pod naší linií proběhlo přes 60 pořadů, z toho okolo dvou desítek otevřených hraní ať už rolových her nebo deskovek, přes 15 workshopů a diskuzí, tři filmy, jedna ohňová show a 25 přednášek a to vše s nemalou návštěvností.

Největší úspěch slavily (jak jinak než) Ohně Andoru, na jejichž fireshow se i přes třeskuté mrazy okolo 15 stupňů pod nulou (samozřejmě že Celsia) přišlo podívat přes 70 lidí. Veliký ohlas měla také exkluzivní premiéra amatérského akčního filmu ze světa Shadowrunu s názvem State of Run: Corptalk Special, dále přednášky v čele s tématem Steampunk, následovaly Kybernetické modifikace člověka, Paradoxy lidského rozhodování, a k našemu milému překvapení i Představení RPG serverů. Průměrný počet lidí v místnostech Essence a Public byl 10, respektive 15, návštěvníků na pořad.

Afterparty a debata "po"

Pragáč náš orgošský tým zakončil tradičně hromadným odchodem na pořádné teplé jídlo do restaurace a následným přesunem do čajovny, kde jsme strávili ještě několik hodin debatováním o nedostatcích, pozitivech a výhledech RPG Aliance. A taky pojídáním karamelek a gumových medvídků, ale to už je jiný příběh...

Takže - byli jste na PragoFFestu? Navštívili jste náš program, pořídili zajímavé fotky, hráli Open Gamingy nebo jen prošli kolem? Napište nám zde do komentářů vaše dojmy, názory, pochvaly a výtky - zajímá nás Váš pohled. Pro přímou komunikaci s hlavouny RPGA použijte prosím kontaktní formulář.

Štítky: