Obrázek uživatele Chiisai

Přihlašování na PGF (pořadů i sebe)

Jak jsem již předeslala, přišel čas na přihlašování pořadů ve finální podobě. Je tedy nutné, abyste se zaregistrovali do systému http://amber.festivalfantazie.cz. Nejprve se zaregistrujete, následně přihlásíte na PragoFFest a pak přihlásíte své pořady (přednášky i open gaming).

Co nebude v Amberu do Vánoc, na to pravděpodobně nebude brán ohled.

Přečtěte si prosím nejprve CELÝ následující návod, ať vás něco nepřekvapí, a teprve POTÉ začněte pracovat s Amberem. ;-)

Serverový sraz:
Několik serverů a jejich uživatelé (zatím Abarin, Andor, Aragorn a dracidoupe.cz) chystají na čtvrtek 31.1.2013 na PragoFFest serverový sraz. Uživatelé těchto serverů budou mít na čtvrtek vstup zdarma. Podrobnosti o srazu budou vyvěšeny se začátkem ledna.

Přihlašování sama sebe na PragoFFest:
Pokud máte nick na Abarinu, Andoru, dradou nebo Aragornu a hodláte se účastnit PGF již od čtvrtka, platí pro vás, co jsem psala výše - vstup na tento den zdarma. Nicméně jelikož Amber samozřejmě neví, že na nějakém komunitním serveru nick máte, NEPŘIHLAŠUJTE se proto v Amberu na čtvrtek, ale NAPIŠTE MI váš nick, civilní jméno, příjmení a server, na kterém jste registrovaní - budu na recepci předávat seznam lidí, kteří jsou uživateli (ale v datu příjezdu u vašich pořadů normálně uveďte skutečné datum a čas, kdy dorazíte). Spaní ze čtvrtka na pátek není v této nabídce zahrnuto, přihlašujte si ho proto normálně.
UBYTOVÁNÍ: vyberte noci, které hodláte na PGF přespávat (předpokládám u všech spaní ve spacáku) a do "ubytovat přednostně s" zadejte: jméno: Public příjmení: RPGA nick: RPGA_public (budeme mít pro sebe vyhrazenou uzamykatelnou třídu).

Při zaplacení přihlášky do 5.1. dostanete výraznou slevu. Navíc, jak jsme slibovali, za 2 a více pořadů, které v naší linii povedete (počítá se i OG) dostanete volňásek na jeden den (ve chvíli, kdy vám přidělíme volňásek, obdržíte e-mail, a zároveň se vám tento kod objeví v Amberu. Tam jej můžete použít a snížit si tak cenu vstupného). Nicméně abychom od orgošů PGF tyto volňásky získali, musíme splnit včasnější termíny než jsou uvedené v Amberu - proto neustále opakuji jako deadline Vánoce. ;-) Pokud byste zaplatili celou přihlášku předtím, než se vám přidělí volňásky, nezoufejte - přeplatek si můžete vyzvednout přímo na PGF na recepci.

Po přihlášení se vám v levém menu objeví pod nadpisem "Program" možnost "Přihlásit pořad". Po pročtení (či přeskočení) podmínek se dostanete k samotnému přihlášení pořadu, kde povinně vyplníte:
NÁZEV, který bude zobrazen v programu - volte pečlivě, účastníci se převážně rozhodují podle prvního dojmu
ANOTACE na max. 300 znaků - mělo by se jednat o velmi stručné představení pořadu a (opět) nalákání posluchačů
Zařazení do programové linie: RPG Aliance
Aktuálnost: nový/opakovaný z jiného FF/aktualizovaný pořad
Typ: u většiny bude převažovat "P" (přednáška)
jazyk a překlad předpokládám, že se nikoho netýká
Délka: opět u většiny 50 minut. Kdo předpokládá, že by mu to nestačilo, ať mi napíše a domluvíme se, jestli je to vhodné
DATUM PŘÍJEZDU A ODJEZDU ve formě dd.mm.hh je pro nás zásadní - pomůže nám ve tvorbě časového programu (př.: přijedu ve čtvrtek 31.1. nejdřív v 7 večer, napíšu: 31.01.19)
Pokud chcete ke své přednášce něco dodat, využijte prostor v Poznámkách.

Přihlašování Open Gamingů:
probíhá stejným způsobem jako přednášek, až na:
NÁZEV: před jméno napíšete "OG - "
programová linie: RPGA Herna
TYP: "G" (gaming)
DÉLKA: zvolíte "jiná" a hodnotu dáte "04:00" (skutečná délka hraní se bude řešit až po odehrané hře samotné)

Váš pořad se objeví ve výpisu "Přihlášené pořady" až ve chvíli, kdy ho schválíme, že opravdu patří do naší linie, nebuďte proto nervózní, že tam během 20 minut není.

Pořady, které nebudou přihlášené do Vánoc, nemusejí být zařazeny do linie, neodkládejte to proto na poslední chvíli!!!

Finanční ohodnocení - u standartních pořadů je to mezi 80 a 140 Kč (podle návštěvnosti a kvality), open gamingy kolem 200 Kč. Po skončení vašeho pořadu si odchytněte mě nebo apophise (případně někoho dalšího, kdo bude upřesněn) abychom ohodnotili pořad a napsali počet lidí do Amberu a při vašem odchodu z PGF se staviíte na recepci, kde si onu odměnu vyzvednete.